09 marca 2024

Dekanalne spotkanie katechetów

W naszej parafii 9 marca odbył się dekanalny dzień skupienia połączony z warsztatami katechetycznymi nt: "Jak budować właściwe relacje że swoimi uczniami?" Głównym prelegentem był zaproszony gość pan Adrian Nowicki. Po duchowym wprowadzeniu do tematu przez ks. Łukasza Żołubaka, p. Adrian zwrócił szczególną uwagę na cechy dobrego nauczyciela, które umacniają więzi między nauczycielem, katechetą a uczniem i są potrzebne do właściwej współpracy z rodzicami naszych uczniów. Nad całością przebiegu spotkania czuwał ks. Łukasz, który uzmysłowił nam zadania Marty i Marii z fragmentu Ewangelii i powiązał je ze współczesnymi zadaniami i właściwymi relacjami katechety nauczyciela i ucznia. Owocne spotkanie przebiegało w miłej i życzliwej atmosferze.