Rezerwacja intencji mszalnych

Imię i nazwisko osoby zamawiającej

Twój adres email

Telefon (do ewentualnego kontaktu)

Termin (dowolny lub propozycja)

Treść intencji mszalnej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z dyrektywą EU w zakresie zamawiania Mszy świętej w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Informujemy, że w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie istnieje możliwość zamawiania intencji mszalnych przez Internet. Można to uczynić na dwa sposoby, korzystając z podanego niżej formularza:

A) Jeżeli nie zależy Ci na konkretnym terminie (ale po prostu chcesz, żeby Msza św. według Twojej intencji była odprawiona w Sanktuarium):

1. Wypełnij poniższy formularz – wpisz w polu „Termin”: dowolny

2. Otrzymasz potwierdzenie na adres email podany przez Ciebie z najbliższym dostępnym terminem (data + godzina Mszy św.)

3. Dopiero po otrzymaniu takiej wiadomości wpłać ofiarę za Mszę św. na podane niżej konto bankowe – w tytule przelewu podaj: „Ofiara za Mszę św. + data i godzina Mszy św.” (data i godzina takie, jakie będą przesłane w wiadomości od księdza)

B) Jeżeli zależy Ci na konkretnym terminie:

1. Wypełnij poniższy formularz – wpisz w polu „Termin” swoją propozycję dnia i miesiąca

2. Otrzymasz potwierdzenie na maila, że termin jest wolny albo informację, że jest zajęty i od razu ksiądz prześle propozycję innego, najbliższego terminu z propozycją terminu

3. Zaakceptuj proponowany termin lub poproś o zmianę; korespondencja z księdzem może trwać kilka razy, aż do skutku, aż otrzymasz ostateczne potwierdzenie terminu, jaki uzgodniliście

5. Dopiero po ostatecznym potwierdzeniu wpłać ofiarę za Mszę św. na podane niżej konto bankowe

– w tytule przelewu podaj: „Ofiara za Mszę św. + data i godzina Mszy św.” (data i godzina takie, jakie zostały uzgodnione z księdzem i potwierdzone)

Konto do przesyłania stypendiów mszalnych:

Lubuski Bank Spółdzielczy 68 8367 0000 0079 7056 1007 0003

Uwaga!

• Prosimy nie wpłacać ofiar za Msze św. na inne konta należące do parafii, gdyż są na nich gromadzone środki na odrębne cele. Na inne konta można wpłacać ofiary na cele kultu religijnego, ale nie związane z odprawieniem Mszy św.

• Nie ma określonej stawki ofiary za Mszę św. Jej wysokość zależy wyłącznie od możliwości, a także od hojności i wielkoduszności ofiarodawcy.