25 marca 2024

Wielki Tydzień i Triduum Paschalne

Za nami Niedziela Palmowa. Na początku każdej Mszy św. było poświęcenie palm. Msza św. o godz. 11.00 rozpoczęła się od uroczystej procesji z palmami. Zebliśmi do kościoła. W Niedzielę Palmową odbyła się również Droga Krzyżowa po ulicach naszego miasta. Rozpoczęła się o godz. 19.00 w kościele NMP Królowej Polski, stamtąd przeszliśmy do naszego kościoła, gdzie nastąpiło zakończenie.

W Wielkim Tygodniu spowiedź będzie możliwa tylko w poniedziałek, wtorek i środę, także pół godziny przed każdą Mszą, a następnie w Wielki Piątek po zakończeniu wieczornego nabożeństwa, aż do godz. 22.00. Nie będzie spowiedzi w Wielki Czwartek ani w Wielką Sobotę.

Poniżej podajemy

Program Triduum Paschalnego

Niedziela Palmowa i droga krzyżowa ulicami miasta

Ciemna jutrznia w Wielki Piątek