20 listopada 2023

Adwentowa droga poprzedzona rekolekcjami

Zbliża się czas Adwentu, który w tym roku jest on wyjątkowo krótki, bo wyniesie równe trzy tygodnie. Z tego powodu nasze rekolekcje przedświąteczne odprawimy już od Niedzieli Chrystusa Króla, czyli od 26 listopada.

Pierwsza nauka na sobotniej Mszy wieczornej o godz. 18.30. Kolejne nauki na Mszach św. w niedzielę, według zwykłego planu, a następnie w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7.00, 9.30, 15.00 i 18.30. W ramach rekolekcji będzie też codzienne nabożeństwo wieczorne – Kompleta – połączone z Apelem Jasnogórskim i krótką nauką dodatkową, od niedzieli do środy włącznie.

Prowadzącymi rekolekcje będą Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej: o. Paweł Ratajczyk i o. Andrzej Korda. Hasło rekolekcji brzmi: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na obecność naszych Parafian. Szczegóły plan rekolekcji podamy w tygodniu.