29 października 2023

Bądźcie z nami na Marszu i Balu ze Świętymi!

Marsz i Bal Świętych ze Świętymi odbędzie się już w najbliższy wtorek. Rozpoczniemy o 17.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła Mszą, następnie przejdziemy w uroczystej procesji pod figurę Chrystusa Króla. Zachęcamy rodziny z dziećmi do przebrania się za swoich ulubionych świętych patronów. Zabierzmy ze sobą koszyczki na cukierki, które dzieci będą rozdawać po drodze. Po Marszu czeka nas Bal z wieloma atrakcjami. Zaplanowana jest dyskoteka, konkursy z nagrodami, kiełbasa z grilla, wata cukrowa, słodycze i gorące napoje. Odbędzie się też zbiórka na leczenie poważnie chorej Karolinki. Szczegóły znajdziemy na plakacie i na stronie parafii.

Prosimy o wsparcie poprzez upieczenie ciast i ciasteczek, które trzeba dostarczyć - najlepiej pokrojone w kartonach - w poniedziałek 30.11 od 17.00 do 20.00 lub we wtorek od 8.00 rano do Przystani Pielgrzyma pod figurą Chrystusa Króla. W dniu Marszu od 7.00 zapraszamy także chętnych mężczyzn do pomocy organizatorom w przygotowaniu placu zabawy. Jeżeli ktoś chciałby nas wesprzeć, bardzo prosimy o kontakt. Prosimy też o modlitwę w intencji uczestników i organizatorów Balu.