Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
15 grudnia 2022

Co słychać w "Drodze do Wnętrza"

Zbliża się koniec roku 2022. Pragnę przekazać Wam garść informacji o działalności i rozwoju "Drogi do Wnętrza" - Punktu konsultacyjnego pomocy psychologicznej i duchowej, działającego przy naszym Sanktuarium.

 

Jestem już po czwartym zjeździe pierwszego roku Szkoły Psychoterapii. Podczas zajęć bardzo dużo doświadczamy pracy osobistej, która poszerza nasz psychoterapeutyczny warsztat. Ostatnio analizowaliśmy nagrania i badaliśmy konsekwencje różnych zachowań w prowadzeniu rozmowy psychologicznej.

 

Dodatkowo co miesiąc swoją pracę poddaję superwizji indywidualnej i grupowej. W grudniu zostałem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie INTRA. W grudniu rozpocząłem również moją terapię indywidualną jako część procesu rozwoju osobistego, potrzebnego do stania się dyplomowanym psychoterapeutą. Obecny mój status to psychoterapeuta w trakcie szkolenia.

 

Z innych spraw...

Mam już umówione dwie osoby na bezpłatną rozmowę psychologiczną. Jest jeszcze jedno wolne miejsce. Zapraszam do zgłoszenia się przez formularz na stronie https://drogadownetrza.pl.

 

Kto chciałby wesprzeć mnie w dalszej drodze to zapraszam tutaj: https://zrzutka.pl/seb3j8

 

Dziękuję z całego 

 

ks. Darek Wołczecki

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Copyright © 2024 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed & made by Darioplus