Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
18 marca 2024

Dialogowe rekolekcje dla małżeństw

W dniach 16-17 marca w naszym Sanktuarium odbyły się Rekolekcje Katolickiego Stowarzyszenia Spotkań Małżeńskich Ośrodka Zielonogórskiego. Spotkania Małżeńskie są założonym w Polsce międzynarodowym ruchem, mającym na celu promowanie dialogu jako drogi duchowej przede wszystkim w małżeństwie i wśród par przygotowujących się do małżeństwa, ale także jako drogi osobistego życia wewnętrznego oraz sposobu funkcjonowania w świecie.

 

Podczas dwudniowych zajęć warsztatowych małżeństwa animatorów pogłębiały swój charyzmat prowadząc dialog o wartościach, potrzebach i uczuciach jakie towarzyszą małżonkom podczas budowania wspólnoty spotkań małżeńskich.

 

Odbyła się również piękna uroczystość nadania Marioli i Piotrowi Narowskim tytułu HONOROWYCH ANIMATORÓW SPOTKAŃ MAŁŻEŃSKICH, jako wyrazu wdzięczności za współtworzenie Zielonogórskiego Ośrodka Spotkań Małżeńskich, wieloletnie prowadzenie Rekolekcji Małżeńskich oraz formowanie i wspieranie kolejnych pokoleń animatorów ośrodka.

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Copyright © 2024 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed & made by Darioplus