20 maja 2024

Dwa dni Zielonych Świąt

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła to dwa dni Zielonych Świąt, kończących okres wielkanocny.

W wigilię zesłania Ducha Świętego w naszym Sanktuarium odbyło się czuwaniu modlitewne prowadzone przez Ks. Krzysztofa i ks. Łukasza oraz wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.

O 18.00 odbyło się nabożeństwo majowe z różańcem, Msza święta, a po niej Nieszpory, Uwielbienie, Apel Maryjny i modlitwa wstawiennicza. Dziękujemy za udział i wspólną modlitwę.