13 marca 2021

Funkcjonowanie parafii w nowym tygodniu

Od minionej niedzieli - ze względu na pozytywny wynik na obecność COVID 19 u jednego z księży wikariuszy - księża naszej parafii zobowiązani są do pozostania w kwarantannie. Stąd też jeszcze w tym tygodniu - do soboty włącznie - sprawowana będzie wyłącznie jedna Msza św. o godz. 18.30. Msze św. w niedziele (14 i 21 marca) będą sprawowane bez zmian. Przyjęte na ten tydzień intencje mszalne zostaną odprawione na plebanii o godz. 18.30 w łączności z kościołem parafialnym. W przypadku, gdyby zamawiająca intencję osoba chciała przesunąć ją na późniejszy termin, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 699 973 439. Ze względu na kwarantannę nie będzie czynne w tym tygodniu Biuro parafialne. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy jednak w piątek na Godzinę Miłosierdzia o 15.00 i Drogę krzyżową o godz. 18.00. Dziękujemy za zrozumienie ograniczeń wypływających z zaistniałej sytuacji i gesty życzliwości, gotowości przyjścia z pomocą.