29 października 2023

I etap wyborów do Rady Parafialnej

Dziś I etap wyborów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy serdecznie do wzięcia współodpowiedzialności za naszą parafię.

Po Mszy św. będziemy dzisiaj rozprowadzać karty do I etapu wyborów do Rady Parafialnej. Przypominamy, że karty mogą pobrać tylko osoby należące do naszej parafii. Wypełnione karty, na których możemy wpisać nazwiska maksymalnie pięciu proponowanych przez siebie kandydatów, należy zwrócić w pierwszą niedzielę listopada. Osoby, które pobrały karty, zapisujemy na listach. Osoby z nazwiskami na literę od „A” do „L” prosimy do stolika po prawej stronie, a z nazwiskami na literę od „M” do „Z” – do stolika po lewej stronie. Można pobrać karty także dla nieobecnych w kościele domowników. Więcej informacji wydrukowano na formularzach do głosowania.

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie