Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
10 października 2022

Inauguracja Festiwalu Musica Misericordia

Wczoraj w niedzielny wieczór koncertem o godz. 19.00 rozpoczęliśmy w naszym sanktuarium XII edycję Festiwalu Muzyki Sakralnej Musica Misericordia. W koncercie inauguracyjnym zatytułowanym „Barwy Baroku” mieliśmy możliwość usłyszeć grającego na trąbce Damiana Kurka oraz klawesynistkę - Agnieszkę Tarnawską. Dziękujemy za muzyczną ucztę muzykom i organizatorom koncertu ze stowarzyszenia "Ars Familia".

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

 

W przyszłą zapraszamy o godz. 17.00 do Sali Koncernowej Państwowej Szkoły Muzycznej na Koncert Operowy „Dziękuję Ci Kobieto”. W związku z tym koncertem prosimy o telefoniczne dokonywanie rezerwacji – informacje szczegółowe znajdziemy na plakacie umieszczonym w naszej przykościelnej gablocie.

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Copyright © 2024 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed & made by Darioplus