Dzisiejsza Koronka do Miłosierdzia Bożego odbyła się na zewnątrz Sanktuarium. Było nas ponad 60 osób. Spotkaliśmy się w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki - już po raz trzynasty o godzinie 15.00, by trwać w łączności modlitewnej z wieloma ludźmi wierzącymi, którzy na placach, rogach i skrzyżowaniach ulic całego świata modlą się tego dnia Koronką. W naszej parafii Koronka odmawiana jest nieprzerwanie dokładnie od 28 kwietnia 2003 r. Zatem to już 18 lat jak trwamy na tej szczególnej modlitwie.

Fotorelacja "Gościa Niedzielnego"

Filmowy komentarz