08 października 2023

Już jest Księga Intencji Mszalnych 2024

Od dzisiaj zaczynamy przyjmować intencje Mszy św. na nowy rok, ale w tej sprawie wprowadzamy istotną zmianę: przez pierwszy miesiąc, czyli od dzisiaj do pierwszej niedzieli listopada prosimy o zapisywanie tylko Mszy gregoriańskich, albo Mszy za osoby żyjące, z okazji jakichś ważnych wydarzeń, np. jubileusze małżeńskie, 18 urodziny itp. Chodzi o to, żeby zapewnić możliwość pozyskania dogodnego terminu osobom, które będą przeżywać tego typu ważne wydarzenia i bardzo istotna jest dla nich data odprawianej Mszy św. Osoby, które będą miały takie okazje w przyszłym roku, prosimy o rezerwowanie intencji już teraz. Z kolei wszystkie „zwyczajne” intencje, zwłaszcza za zmarłych, będą przyjmowane od pierwszej niedzieli listopada.