02 października 2023

Kolejny krok na "Drodze do Wnętrza"

Dzielę się z Wami radością, że w ubiegłym tygodniu rozpocząłem II rok Szkoły Psychoterapii w INTRZE w Warszawie.

Pierwszy zjazd trwał sześć dni. W poniedziałek po spotkaniu organizacyjnym mieliśmy trzy wykłady: 1) Filozoficzne podstawy podejścia humanistyczno-egzystencjalnego; 2) Asertywność jako realizacja wartości humanistycznych na poziomie zachowania; 3) Podejście humanistyczno-doświadczeniowe wczoraj i dziś. Kolejne cztery dni uczestniczyliśmy w bardzo rozwijającym i ciekawym Treningu Asertywności. Ostatni dzień był poświęcony wykładowi i warsztatowi "Jak pracować nad zachowaniem".

Zapraszam do skorzystania ze wsparcia Punktu konsultacyjnego pomocy psychologicznej i duchowej Droga do Wnętrza, który działa przy naszej parafii.

Zapisy na konsultację poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.drogadownetrza.pl

Ks. Darek Wołczecki

Ps. Jeśli ktoś z Was chciałby mnie wspomóc w tej drodze to zapraszam tutaj:

www.zrzutka.pl/seb3j8