08 marca 2021

Komunikat o funkcjonowaniu parafii

Informujemy, że w dniu wczorajszym, tj. w niedzielne popołudnie (7 marca) ks. Krzysztof uzyskał pozytywny wynik na obecność COVID 19. W związku z tym, decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Świebodzinie kapłani naszej parafii są zobowiązani do pozostania w kwarantannie.

Z tego powodu po wcześniejszej konsultacji z Kurią Diecezjalną:

• Od wtorku do soboty włącznie będzie odprawiana tylko Msza święta o godz. 18.30. Msze święte w niedzielę (14 marca) będą sprawowane bez zmian. Będą celebrowali je kapłani spoza naszej parafii.

• Przyjęte na ten tydzień intencje mszalne zostaną odprawione na plebanii o godz. 18.30 w łączności z kościołem parafialnym. W przypadku, gdyby zamawiająca intencję osoba chciała przesunąć ją na późniejszy termin, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 699973439. Zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji.

• W piątek Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00, Droga krzyżowa tylko o godz. 18.00.

• Spowiedź święta codziennie o godzinie 18.00.

• Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.