24 grudnia 2022

Kończymy adwentową drogę

W tym roku Adwent trwał pełne cztery tygodnie. Spotykaliśmy się na wyjątkowych liturgiach roratnich. W każdym tygodniu na Mszach porannych o 6.45 było słowo adwentowe głoszone przez poszczególnych kapłanów: w I tygodniu ks. Darek, w II tygodniu ks. Krzysztof, w trzecim tygodniu ks. Edward, w czwartym tygodniu ks. Proboszcz.

We wtorki i czwartki na Mszy św, o godz. 18.30 odbywały się Roraty z udziałem dzieci. Tematem przewodnim były postacie biblijne w opowieści Joachima - dziadka Pana Jezusa. Dzieci przez cały adwent przygotowały serduszka z zapisanymi dobrymi uczynkami, które włożyliśmy do żłóbka jako prezent dla Pana Jezusa.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i dorosłym za piękne tegoroczne Roraty. Szczególne podziękowania dla ks. Krzysztofa i p. Beaty. Warto było. Zobaczcie sami.