13 listopada 2022

Konferencja Dekanalna w Sanktuarium

Wczoraj Adoracją Najświętszego Sakramentu i wykładem ascetycznym rozpoczęła się dekanalna konferencja w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie. Ks. Proboszcz zapoznał zebranych kapłanów i katechetów z programem duszpasterskim Kościoła, a pani Beata Żurek przedstawiła na czym polega rola świeckiego katechety w Kościele w oparciu o list papieża Franciszka. Swój wykład na temat wspólnotowego charakteru Kościoła przedstawił także ks. prof. Dariusz Śmierzchalski-Wachocz. Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze.