W sali konferencyjnej odbyła się dzisiaj transmisja online spotkania dotyczącego przesłania Matki Bożej z Fatimy o nabożeństwie Pierwszych Sobót Miesiąca.

Temat konferencji: „Siostra Łucja wyjaśnia Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca”.

Konferencja była zorganizowana przez Fatimski Apostolat Niepokalanego Serca Maryi we współpracy z ks. Mariuszem Kołodziejem, kustoszem Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie dla animatorów kultu maryjnego diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Spotkanie online było prowadzone przez ks. dr Krzysztofa Czaplę, dyrektora Sekretariatu Fatimskiego na Krzeptówkach, w Zakopanem.

Zobacz konferencję

Konferencja Fatimska