Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
09 grudnia 2020

Konkurs choinkowy z JP II

W czasie nauki zdalnej dzieci z klas I – VI z Zespołu Edukacyjnego nr 1 pod opieką pań katechetek: Jolanty, Danuty i Beaty brały udział w ogólnopolskim konkursie: „Ubierzmy choinkę dla św. Jana Pawła II”.

 

Jego celem było stworzenie świątecznych ozdób choinkowych oraz wzbudzenie zainteresowania osobą i pontyfikatem Ojca Świętego Jana Pawła II.

 

Do tej akcji przyłączyły się również klasy VII – VIII uczestnicząc w konkursie szkolnym. Ich prace zostaną nagrodzone i zaprezentowane w katechetycznej gablocie szkolnej.

 

Uczniowie jak zwykle wykazali się wielką pomysłowością i inwencją twórczą. Powstało wiele małych „dzieł sztuki”. Najlepsze prace z klas I - VI zostały wysłane do Krakowa na finał. Teraz będziemy czekać na ogłoszenie wyników.

 

Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie, a rodzicom za wszelką pomoc. Już dzisiaj życzymy pięknego świętowania narodzenia Pana Jezusa.

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Copyright © 2024 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed & made by Darioplus