Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
21 listopada 2021

Króluj nam Chryste!!!

Tego roku dane nam jest przeżywać 11 rocznicę poświęcenia naszej świebodzińskiej Figury Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Pragniemy więc dziś wyrazić Bogu wdzięczność za wszelkie otrzymane łaski, za ludzi, dzięki którym figura Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata powstała. Tak tych, których pośród nas już nie ma - jak śp. ks. prał. Sylwester Zawadzki - jak i wszystkich, którzy swoim wielowymiarowym wsparciem: swoją wiedzą, zdolnościami, ofiarami i pracą przy nim stanęli i wraz z nim podjęli się realizacji tego niezwykłego przedsięwzięcia.

 

Po uroczystej Mszy świętej o godz. 12.30 sprawowanej pod przewodnictwem ks. dra kan. Jana Romaniuka - jak przed laty - udaliśmy się na Świebodzińskie Wzgórze Chrystusa Króla. Podczas procesji modliliśmy się Koronką do Bożego miłosierdzia. Przy figurze Chrystusa Króla odnowiliśmy nasz akt zawierzenie się Jemu.

 

Zobacz film z aktu zwierzenia

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Copyright © 2024 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed & made by Darioplus