Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
09 maja 2021

Mądrość emocji na "Drodze do Wnętrza"

Mądrość jest zazwyczaj kojarzona z naszym rozumem, intelektem, wiedzą, praktyką i doświadczeniem życia. Być może zaskoczeniem dla wielu z nas będzie fakt, że ważna rolę w zdobywaniu tej mądrości zawierają także nasze emocje. Korzystanie z nich przynosi dużą korzyść oraz sprzyja osiągnięciu wewnętrznej równowagi, spójności i harmonii - jednym słowem dojrzałości.

 

W ramach rozmów na spotkaniach "Drogi do Wnętrza" proponuję pomoc i wsparcie w odkrywaniu ich bogatego potencjału, zwłaszcza gdy jednocześnie doświadczamy silnych uczuć czy emocji oraz pewnej dezorientacji w byciu z nimi, zwłaszcza tymi trudnymi i przykrymi. Coś ważnego chcą nam przecież powiedzieć. A właściwie co takiego...?

 

Na czym polega więc mądrość emocji? Poniżej znajdziecie do pobrania wartościową pomoc.

 

Moja siostra Dorota Gromnicka napisała przed kilkoma laty broszurę edukacyjną na ten temat. Jest doświadczonym psychologiem i psychoterapeutą. Za jej zgodą pragnę Wam ją udostępnić. Na pewno znajdziecie w niej wiele inspiracji w korzystaniu z mądrości, jakie niosą w sobie uczucia i emocje. Warto nauczyć się ich języka i nim się posługiwać na co dzień.

 

Zapraszam Was do lektury i mam nadzieję wkrótce na rozmowy i spotkanie na "Drodze do Wnętrza".

 

Ks. Dariusz Wołczecki

 

 

Pobierz Broszurę

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Copyright © 2024 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed & made by Darioplus