W wigilię Bożego Narodzenia w naszym Sanktuarium były sprawowane Msze święte pasterskie o 20.00, 22.00 i 24.00. W kościołach filialnych w Rudgerzowicach i Rakowie o 21.00. Mimo ograniczonej przepisami sanitarnymi liczby uczestników pięknym śpiewem kolęd podjęliśmy radość z narodzenia zapowiedzianego przez proroków Mesjasza. Eucharystię o północy celebrował ks. Proboszcz Mariusz Kołodziej. Liturgia rozpoczęła się od uroczystego wniesienia figurki Dzieciątka Jezus i złożenia jej w żłóbku. Wszystkim życzymy rodzinnych i błogosławionych Świąt Narodzenia Pana Jezusa.

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Msza święta pasterska

25 grudnia 2020