28 lutego 2024

Nagrania z rekolekcji parafialnych

W II Niedzielę Wielkiego Postu, 25 lutego, rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne, które trwały 3 dni, tzn. do wtorku, 27 lutego. Nauki wygłosił ks. kanonik Rafał Zendran, proboszcz i archidiakon Kolegiaty w Głogowie. Dodatkowa nauka rekolekcyjna była również na Gorzkich Żalach, natomiast w poniedziałek i wtorek uczestniczyliśmy we Mszach św. z naukami o godz. 7.00, 9.30, 15.00 i 18.30. Nauki rekolekcyjne można również odsłuchać na kanale YouTube i na Facebooku naszej parafii. Zapraszamy do skorzystania osoby chore lub tych, którzy z innych powodów nie mogli przyjść do kościoła.

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie