Copyright © 2022 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed by Darioplus

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Dziś się narodził Chrystus Pan Zbawiciel. W tym niezwykłym czasie Bożego Narodzenia radość Matki Bożej, św. Józefa, aniołów i pasterzy staje się naszym udziałem. Dotykając tajemnicy narodzenia, pragniemy i my przybliżyć się do Boga, który stał się człowiekiem i zamieszkał wśród nas.

 

Niech bożonarodzeniowa radość i miłość przedłużają się na kolejne dni naszego świętowania i na całą naszą codzienność. Niech spełnią się życzenia wypowiedziane w wigilijny wieczór a przychodzący Zbawiciel napełnia swoją łaską nasze serca. Parafianom oraz wszystkim dzielącym z nami radość świąt Bożego Narodzenia niech obficie udziela błogosławieństwa narodzony w Betlejem Syn Boży.

 

życzą Duszpasterze

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Narodził się nam Emmanuel - Bóg z nami

25 grudnia 2022
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie