30 listopada 2020

Nasi wolontariusze dla Szlachetnej Paczki

Kochani!

Co roku organizowaliśmy zbiórkę pieniężną w postaci kiermaszu z ciastami, aby pomóc potrzebującym rodzinom i włączyć się w inicjatywę Szlachetnej Paczki. Niestety pandemia pokrzyżowała nam plany, ale nas to nie zatrzymuje przed pomocą i wrażliwością na drugiego człowieka. Dlatego chcielibyśmy Was zaprosić do włączenia się w zbiórkę, nieco inną niż poprzednie. W sobotę (05.12.2020) po Mszy wieczornej i w niedzielę (06.12.2020) po każdej Eucharystii będzie możliwość dorzucenia kilku złotych. Z zebranych pieniędzy, stworzymy wspólną paczkę, która trafi do rodziny, właśnie dzięki Szlachetnej Paczce. W ramach podziękowania zamiast ciast obdarujemy Was pierniczkami, które będą idealne do niedzielnej kawy ☕🍪 Liczymy na Wasze wsparcie i zachęcamy do czynienia dobra.

Wolontariusze z naszej parafii