02 grudnia 2023

Nasze wieńce adwentowe

Adwent rozpoczniemy w niedzielę 3 grudnia. Zachęcamy, aby zatroszczyć się o przygotowanie do naszych domów wieńca adwentowego, zaopatrzonego w cztery świece. Jeśli nie mamy miejsca na wieniec, możemy przygotować inną zieloną dekorację z czterema świecami. Niech towarzyszy naszej modlitwie i oczekiwaniu na przyjście Pana. W pierwszą niedzielę Adwentu przynieśmy nasze domowe wieńce do kościoła, aby zostały uroczyście pobłogosławione – błogosławieństwo będzie na każdej Mszy św. Zapraszamy też, aby parafianie podzielili się zdjęciami swoich dekoracji adwentowych, przesyłając je na parafialny adres e-mailowy. Pierwsze zdjęcia już dotarły. Dziękujemy serdecznie.