14 września 2023

Nowy pokój rozmów dla "Drogi do wnętrza"

W naszym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie już trzeci rok pomocą psychologiczną i duchową służy Punkt konsultacyjny Droga do Wnętrza.

Dzięki życzliwości Proboszcza ks. Pawła Bryka mamy do dyspozycji na spotkania nowe pomieszczenie. Mieści się pomiędzy kancelarią a salką ERM-u. Pokój rozmów możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Od września tego roku w ramach "Drogi do wnętrza" można podjąć również psychoterapię. Rozmowy prowadzi ks. Darek Wołczecki. Jest teologiem duchowości po studiach rzymskich i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w warszawskim Ośrodku INTRA.

Więcej informacji i zapisy na pierwszą rozmowę na stronie: www.drogadownetrza.pl

Prosimy o wsparcie duchowe i modlitwę w intencji tego dzieła. Jeśli ktoś chciałby udzielić wsparcia materialnego ks. Darkowi na pokrycie kosztów studiów może to uczynić tutaj: www.zrzutka.pl/seb3j8.

Bóg zapłać za każdy dar serca!