07 listopada 2020

Odeszła do Pana śp. Barbara Latusek (pogrzeb)

Wczoraj wieczorem (6.11.) z pierwszego piątku na pierwszą sobotę miesiąca, czyli dokładnie pomiędzy wspomnieniem tajemnicy Najświętszego Serca Pana Jezusa a tajemnicy Niepokalanego Serca Maryi, nasz Pan Jezus Chrystus powołał do wieczności śp. Barbarę Latusek - wielką czcicielkę miłosierdzia Bożego.

Pani Basia była osobą bardzo zasłużoną dla naszej parafii od samego początku jej istnienia. Współpracowała wiele lat z ks. Prałatem Sylwestrem Zawadzkim. Włączała się w wiele inicjatyw jak choćby prowadzenie Kroniki Parafialnej i Księgi Miłosierdzia z intencjami modlitewnymi na Godzinę Miłosierdzia, uczestniczyła w wielu grupach.

Będzie jeszcze czas na wspomnienie jej osoby. Zachęcamy wszystkie osoby, które dobrze znały śp. Barbarę do napisania świadectwa o niej i przesłania na adres parafii:

sanktuarium.milosierdzia@gmail.com

Msza święta pogrzebowa odbędzie się 13 listopada, w piątek, o godz. 10.30, a uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Komunalnym o godz. 12.00.

Ze względu na trwającą epidemię i ograniczenie liczby uczestników liturgii do 65 osób, Msza św. będzie również transmitowana na naszym parafialnym profilu Facebook.

Wszystkich prosimy o modlitwę za naszą drogą i tak zasłużoną Parafiankę.

Wieczny odpoczynek racz dać jej Panie...