07 listopada 2020

Ogłoszenie wyników Konkursu Fotograficznego

W dniach 1-31 października 2020 roku w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie został zorganizowany Konkurs Fotograficzny pt. „Objęci Jego miłością” z okazji Jubileuszu 10-rocznicy powstania figury Chrystusa Króla. Uczestnicy konkursu mogli nadesłać do 3 fotografii, dowolnie interpretując temat. Prace fotograficzne wraz z Regulaminem podpisanym przez autorów należało przesłać na adres poczty elektronicznej konkurs@sanktuariumswiebodzin.pl.

Po zakończeniu Konkursu, Komisja Konkursowa spotkała się dnia 5 listopada 2020, aby wybrać zwycięskie prace ze względu na kryterium oryginalności i niepowtarzalności. W wyniku głosowania zostały wybrane prace następujących osób oraz przyznane nagrody przewidziane w Konkursie:

1. Pan Daniel Krupko - za zajęcie pierwszego miejsca: voucher na samodzielnie przeprowadzoną sesję pod okiem eksperta w profesjonalnym Studiu Fotograficznym "Studio Dream" oraz pamiątkowa miniatura Figury Chrystusa Króla

1. Ks. Bartłomiej Rybacki - za zajęcie drugiego miejsca: voucher na Internetowy Kurs Fotograficzny opłacony przez Organizatora oraz pamiątkowa miniatura Figury Chrystusa Króla;

1. Pani Anna Kuś - za zajęcie trzeciego miejsca: voucher na profesjonalne przygotowanie przez grafika albumu i jego wydanie z wybranymi przez autora zdjęciami oraz pamiątkowa miniatura Figury Chrystusa Króla;

1. Ponadto wszystkie pozostałe nadesłane prace otrzymały wyróżnienie wraz z pamiątkową miniaturą Figury Chrystusa Króla oraz pamiątkowy Album "Kościoły Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Tom VI.

Ogłoszenie wyników nastąpiło w sobotę, 7 listopada, na parafialnej stronie internetowej sanktuariumswiebodzin.pl oraz na parafialnym profilu Facebook. Nagrody zostaną przekazane drogą określoną w Regulaminie. Serdecznie gratulujemy!!!

I miejsce - Daniel Krupko

II miejsce - Ks. Bartłomiej Rybacki

III miejsce - Anna Kuś

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie