Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
30 lipca 2020

Parafialny wyjazd do Lubieszewa

Minęło kilka dni a my dalej myślami wracamy do Lubieszewa...

 

1 lipca wyjechaliśmy na coroczny wyjazd parafialny do Lubieszewa. W tym roku ze względu na pandemię zostaliśmy podzieleni na dwie grupy: starsi i młodsi, ale wcale nam to nie przeszkadzało.

 

Codziennie uczestniczyliśmy w Eucharystii, ale też bardzo dobrze bawiliśmy się na innych punktach dnia. Motywem przewodnim rekolekcji były „Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica i stara szafa”Każdego dnia odkrywaliśmy powiązanie tego filmu z naszym życiem, a przede wszystkim z Bogiem.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania wyjazdu, a przede naszym niezastąpionym opiekunom: pani Renacie Stachowicz, pani Agnieszce Łącznej, księdzu Piotrowi Bartoszkowi i księdzu Przemysławowi Janickiemu. To właśnie te osoby sprawowały nad nami opiekę, a pomagały im w tym animatorki Hania Babirecka i Kalina Pacuk, które przez dwa tygodnie uświetniały wszystkie Msze św. wspólnym śpiewem.

 

Mimo, że wyjazd był zupełnie inny niż zawsze, jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy się spotkać z takimi ludźmi właśnie w Lubieszewie.

 

Czekamy na więcej...

 

Do zobaczenia za rok!

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Copyright © 2024 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed & made by Darioplus