26 października 2022

Pielgrzymka do Legnicy

W minioną sobotę Oaza Rodzin z ks. Krzysztofem udała się z pielgrzymką do Legnicy, gdzie wydarzył się cud eucharystyczny.

Poniżej świadectwo jednej z uczestniczek:

"Troszkę wstyd, że od 6 lat tak blisko nas cud, a my dopiero teraz zebraliśmy się.Te kilka godzin szybko minęły, a nam było po prostu dobrze. Chciało się patrzeć i być. Budowała też obecność wielu pielgrzymek i przewijających się ludzi, tak cichutko w zamyśleniu. Wikariusz cierpliwie opowiadał kolejnym grupom, tę samą historię, ale przecież ona się nie może znudzić, bo co może być piękniejszego - Jezus nam się objawił, przyszedł, żywy ten przez nas przyjmowany w Komunii św. Ja mam coś takiego osobistego, bo w badaniach całunu i cudów jest grupa krwi AB, a ja też taką mam. Byliśmy bardzo dumni z naszego ks. Krzysia, dał czadu na ambonie jak Vianney z Ars. Na pewno będę tam chciała wrócić bo do tego miejsca trzeba wracać."