09 lipca 2024

Pielgrzymka śladami św. s. Faustyny i bł. ks. Sopoćki

Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę po ścieżkach Miłosierdzia... - śladami św. siostry Faustyny i bł. ks. Michała Sopoćki. Poniżej znajdziemy szczegółowy program.

Czas trwania: 4 dni

Termin: 12 - 15.09.2024

Cena: 1850 zł (dla grupy 38 - 40 osób płacących)

1.dzień: 12.09.2024 czwartek

06.00 – wyjazd z Zielonej Góry; 07.00 – wyjazd ze Świebodzina

Głogowiec i Świnice Warckie - sanktuarium narodzin i chrztu Heleny Kowalskiej (św. Faustyny) – zwiedzanie i Msza św. * Łódź - kościół sanktuarium św. Faustyny, Park Wenecja i Katedra –historia powołania św. Faustyny * Białystok - dom bł. ks. Michała Sopoćki, Katedra, sanktuarium Miłosierdzia Bożego * 19.00 – zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

2.dzień: 13.09.2024 piątek

7.00 – śniadanie; 8.00 – wyjazd

Sokółka – miejsce cudu eucharystycznego – Msza św. * wjazd na Litwę * Zwiedzanie Wilna: dom św. Faustyny, Ostra Brama, Katedra, Kalwaria Wileńska * Czas wolny * 19.00 zakwaterowanie w hotelu w Wilnie. Obiadokolacja. Nocleg.

3.dzień: 14.09.2024 sobota

7.00 – śniadanie; 8.00 – wyjazd

Zwiedzanie Wilna - sanktuarium Miłosierdzia Bożego - Msza św. * Spacer po Trokach, bazylika Nawiedzenia NMP z cudownym obrazem Matki Boskiej Trockiej * Wjazd do Polski * Zwiedzanie klasztoru kamedułów na jeziorze Wigry * Zwiedzanie Białegostoku - cerkiew Świętego Ducha, pałac Branickich * 19.00 – zakwaterowanie w hotelu w Białymstoku. Obiadokolacja. Nocleg.

4.dzień: 15.09.2024 niedziela

7.00 – śniadanie; 8.00 – wyjazd

Warszawa – klasztor Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, pierwsze miejsce życia zakonnego św. Faustyny - Msza św. * Płock – klasztor Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, miejsce wieloletniej posługi św. Faustyny; Rynek i Katedra, panorama Doliny Wisły.

20.00 – zakończenie pielgrzymki w Świebodzinie.

21.00- zakończenie pielgrzymki w Zielonej Górze.

W cenie:

- autokar turystyczny, klimatyzacja, wc , video, napoje zimne i gorące (płatne) – ok. 2600 km

- noclegi: 3 x hotel *** , pokoje 2/3 os. z łazienkami

- wyżywienie: 3 x śniadanie (bufet) + 3 x obiadokolacja (serwowana), napoje płatne dodatkowo

- pilot BP EXODUS na całej trasie

- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

- ubezpieczenie – NW, KL, bagaż.

- podatek VAT

Dodatkowe opłaty: 150 zł (wstępy, zestawy słuchawkowe, parkingi przewodnicy lokalni), płatne w autokarze, kwota nie podlega rozliczeniu.

Zapisy w zakrystii kościoła Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie lub telefonicznie (699 973 439) do końca czerwca, z zaliczką 500 zł. * II rata w lipcu 500 zł. * III rata w sierpniu 500 zł. * wpłata końcowa 350 zł. do 10.09 br.