Jak zawsze w pierwszą sobotę października w rokitniańskim sanktuarium będzie miała miejsce doroczna Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca oraz Apostolstwa Margaretka. Wszystkich pragnących wziąć w niej udział zapraszamy po Mszy św. do zakrystii.

Wspólnota Przyjaciół Paradyża w pierwszej połowie października zamierza zorganizować pielgrzymkę do Domu Biskupiego, w którym mieści się obecnie nasze seminarium duchowne, gorzowskiej katedry i sanktuariów w Rokitnie i Paradyżu.

W związku z trwającym rokiem św. Józefa zbiera się również grupa chętnych na wyjazd 6 października do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu i sanktuarium licheńskiego. Zainteresowanych wzięciem udziału w tych pielgrzymkach prosimy o zgłaszanie tego w zakrystii.

Pielgrzymki parafialne w październiku

20 września 2021