03 września 2020

Pierwszy czwartek z Przyjaciółmi Paradyża

Po wakacyjnej przerwie ruszają spotkania grup parafialnych. Cieszymy się z tego, że mamy możliwość rozwijać się duchowo we wspólnocie.

W pierwszy czwartek miesiąca Grupa Przyjaciół Paradyża zaprosiła nas do całodziennej adoracji Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie w intencji kapłanów i nowych powołań kapłańskich. Wieczorem o 17.45 modliliśmy się różańcem, a później o 18.30 na Eucharystii, po której było spotkanie formacyjno-organizacyjne w salce parafialnej.

W najbliższym roku rozpoczynamy cykl spotkań z powołanymi przez Boga w Biblii. Za miesiąc na październikowym spotkaniu będziemy rozważali powołanie Abrahama szukając powiązań z życiem powołanych kapłanów i naszym osobistym. W programie będą jeszcze inne ciekawe postacie biblijne.

Chcemy serdecznie zaprosić nowe osoby do podjęcia troski duchowej o kapłanów i za powołania. W trzeci czwartek miesiąca o godz. 17.45 zapraszamy na powołaniowy różaniec za wstawiennictwem Jana Pawła II. Najbliższe spotkanie formacyjne odbędzie się 1 października br., w kolejny pierwszy czwartek miesiąca.

Mamy nadzieję, że Was spotkamy. Serdecznie zapraszamy.