Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
17 maja 2024

Podsumowanie 33-dniowych rekolekcji

W najbliższy piątek, 24 maja, we wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych zakończymy uroczyście rekolekcje Oddanie 33. Nabożeństwo z aktem oddania Matce Bożej odbędzie się po Mszy Świętej o godzinie 18:30 w Sanktuarium. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które uczestniczą w tych rekolekcjach po raz pierwszy. Osoby, które już kiedyś dokonały aktu oddania, mogą uczynić to ponownie jako odnowienie zawierzenia.

 

Jeżeli są osoby, którym nie udało się przepracować wszystkich 33 rozważań, ale chciałyby dokonać aktu zawierzenia, mogą to uczynić, a potem spokojnie dokończyć program osobistej formacji.

 

Wypada akt zawierzenia poprzedzić spowiedzią św., chyba że ktoś przystępował do niej rzeczywiście niedawno i nie odkrywa w sobie istotnych problemów wymagających rozgrzeszenia czy porady duchowej. Pragnących przystąpić do spowiedzi prosimy, aby nie robili tego w piątek. Skorzystajmy z sakramentu w inny dowolny dzień tego tygodnia.

 

Akt zawierzenia łączy się z odnowieniem przyrzeczeń Chrztu św., dlatego pamiętajmy, aby zabrać swoje świece chrzcielne lub gromnice.

 

Zadbajmy również o odświętny ubiór oraz przynieśmy ze sobą, jeśli to możliwe, jedną białą różę.

 

Osoby, które chciałyby złożyć akt oddania, ale nie są jeszcze gotowe, aby uczynić to w piątek, będą mogły dokonać tego w innym umówionym terminie, prywatnie, w obecności kapłana.

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Copyright © 2024 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed & made by Darioplus