01 stycznia 2021

Pożegnanie starego i powitanie Nowego Roku Pańskiego

Nowy rok bieży, w jasełkach leży, A kto, kto? Dzieciątko małe, dajcie mu chwałę, Na ziemi.

Błogosławionego Nowego Roku Pańskiego 2021

dla Was wszystkich od nas Duszpasterzy

Jak przeżyliśmy ostatni dzień starego i pierwszy dzień Nowego Roku?

W ostatni dzień Roku Pańskiego 2020 zgromadziliśmy się już o 16.15 na modlitwie różańcowej z Przyjaciółmi Paradyża w intencji kapłanów i o nowe powołania. Dziękowaliśmy za dar obecności Jezusa w Eucharystii. Następnie 0 godz. 17.00 była celebrowana Msza święta na zakończenie roku z nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym. Modlitwie przewodniczył ks. Proboszcz Mariusz Kołodziej. Wielu parafian uczestniczyło także poprzez transmisję na naszym facebookowym profilu.

W piątek, 1 stycznia, z Maryją – Bożą Rodzicielką weszliśmy w Nowy Rok Pański 2021. Tego dnia w szczególny sposób modliliśmy się o pokój na świecie. Msze święte sprawowaliśmy wg porządku niedzielnego. Nie było tylko Mszy św. o godz. 7.30. Rozpoczęliśmy więc nowy rok, upraszając orędownictwa Bożej i naszej Matki.

Skoro zakończył się rok 2020 przytoczmy kilka statystyk dotyczących parafialnego FB i strony internetowej.✍🤳

Po wznowieniu działalności naszego profilu we wrześniu br. na Facebooku przybyło nam ponad 400 nowych polubień. Najbardziej popularny post osiągnął ponad 14.000 wyświetleń. Najlepszy miesięczny zasięg strony to ok. 30.000 odbiorców.🥰

Nowa strona internetowa działa od kwietnia br. W ostatnim półroczu mieliśmy każdego miesiąca średnio ponad 3100 użytkowników, 6100 unikalnych odsłon. A licząc każdą pojedynczą odsłonę to przez 6 miesięcy to 100.000 wyświetleń.🥰

Co wy na to?🙂🙃🙂A jaki będzie pod tym względem Nowy Rok 2021?🤔🤔🤔

I jeszcze ważna informacja...

Zgodnie z zapowiedzią Księdza Biskupa, którą usłyszeliśmy w odczytywanym w IV niedzielę adwentu liście, tego roku nie odbędzie się kolęda w tradycyjnej formie. Księża nie będą więc odwiedzali nas w domach, lecz na spotkanie kolędowe zostaniemy zaproszeni do naszej świątyni, gdzie łatwiej zachować wymogi sanitarne. Spotkania rozpoczniemy 4 stycznia, a o szczegółach poinformujemy w najbliższą niedzielę.