W czwartek, 13 maja, przypada wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i 40 rocznica zamachu na Jana Pawła II w 1981 r. Tego dnia zgromadziliśmy się na czuwaniu fatimskim od godz. 17.45. Rozpoczęliśmy modlitwą różańcową i Litanią do Matki Bożej Loretańskiej, następnie wyruszyliśmy w procesji maryjnej dookoła naszej świątyni. o 18.30 miała miejsce Msza święta.

W naszym kościele towarzyszy nam ekspozycja bannerów przekazujących przesłanie Fatimy. Dziękujemy ofiarodawcom za ich udostępnienie. Zapraszamy do zapoznania się z nimi. Codziennie jeden z nich jest publikowany na naszym FB.

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Przesłanie z Fatimy wciąż aktualne

13 maja 2021