Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
17 września 2023

Przygotowanie do I Komunii świętej

Dzisiaj na Mszy św. z udziałem dzieci rozpoczęliśmy roczne bezpośrednie przygotowanie do I spowiedzi i I Komunii św. dla dzieci z klas III ze Szkoły Podstawowej nr 3 i 6.

 

Mówiliśmy o drodze sakramentalnej, drodze przyjaźni z Bogiem, która rozpoczęła się w momencie chrztu św., a teraz będzie kontynuowana w kolejnym ważnym kroku na szlaku wzrostu wiary. Po Mszy św. odbyło się spotkanie formacyjne i organizacyjne z rodzicami.

 

Wszystkie bieżące informacje dotyczące przygotowania do I Komunii św. znajdziemy tutaj.

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Copyright © 2024 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed & made by Darioplus