Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
14 stycznia 2024

Radosne kolędowanie we wspólnocie

Dzisiaj zorganizowaliśmy noworoczne spotkanie kolędowe, wspólne śpiewanie kolęd i skromną biesiadę na placu przy domu parafialnym. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy razem z dziećmi ze scholi dziecięcej oraz zespołem młodzieżowym Vox cordis. Na kolędowaniu gościliśmy Górali Czadeckich z parafii w Brzeźnicy oraz zespół z Ołoboku. Spotkanie rozpoczęło się około godz. 17.00 na dziedzińcu za domem parafialnym.

 

Dziękujemy Organizatorom za przygotowanie spotkania oraz Paniom, które upiekły ciasto. Częstowaliśmy ciepłymi napojami, bigosem i kiełbaskami z grilla.

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Copyright © 2024 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed & made by Darioplus