07 grudnia 2023

Roraty i spotkanie ze św. Mikołajem

Zapraszamy do udziału we Mszy św. roratniej ku czci Matki Bożej. Roraty dla dorosłych oraz starszych dzieci i młodzieży są odprawiane codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 6.45. Dla dzieci i młodzieży udających się po Roratach do szkoły codziennie od poniedziałku do piątku przygotowujemy symboliczne śniadanie – drożdżówka i ciepły napój. Z kolei Roraty dla najmłodszych dzieci będą we wtorki i czwartki o godz. 18.30. Na Roraty zapraszamy także w kościołach filialnych: w Rudgerzowicach w środy o 18.00, w Rakowie w czwartki o 17.00. Pamiętajmy, że przychodzimy ze świecami, dzieci z lampionami. Kto zapomni swojej świecy, będzie mógł skorzystać ze świec przygotowanych przy wejściu do kościoła.

Wizyta św. Mikołaja na Roratach dla dzieci