Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
10 lutego 2024

Siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia

Od dzisiejszego wieczora i przez całą niedzielę gościmy w naszej parafii siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia, do którego należała św. siostra Faustyna Kowalska. Zgromadzenie od początku swojego istnienia spieszy z pomocą przede wszystkim kobietom zagubionym moralnie i w trudnej sytuacji życiowej. Jedną z form takiej pomocy jest min. Dom Samotnej Matki – celem wizyty sióstr będzie kwesta na remont takiego domu w Kiekrzu. Będziemy mogli wesprzeć ich pracę składając ofiary do skarbony po Mszach św.

 

Poniżej znajdziemy ich prośbę oraz adres zrzutki na ten cel.

 

Kochani! Witajcie w naszym Domu „Pod Skrzydłami” im. św. Siostry Faustyny – jest to Dom Samotnej Matki w Kiekrzu. Naszą misją w tym miejscu jest troska o najpiękniejszy Boży Dar jakim jest ŻYCIE. Prowadząc nasz Dom, chcemy dawać schronienie oraz fachową pomoc kobietom i ich dzieciom. Osoby te zostały pozbawione miejsca i środków do życia przez przemoc, uzależnienia i inne oddziaływania patologiczne ze strony najbliższych i środowiska. Nasz Dom otwarty jest również dla kobiet oczekujących dziecka, które niejednokrotnie są przymuszane by to dziecko zabić.

 

Zależy nam by nasze mieszkanki miały bezpieczną przestrzeń do odbudowywania swojego życia na nowo.

Niestety obecnie jesteśmy w trakcie koniecznego i gruntownego remontu całego domu – wymieniamy m.in. elektrykę, kanalizację, ogrzewanie, przeciekający dach i mocno zużyte wyposażenie domu.

 

DLATEGO PROSIMY - POMÓŻ NAM PRZYSPIESZYĆ PRACE REMONTOWE, byśmy mogły jak najszybciej ponownie otworzyć drzwi naszego Domu, tym którzy go bardzo potrzebują.

 

Każda wpłata nawet najmniejsza ma dla nas duże znaczenie

 

DZIĘKUJEMY Siostry z Kiekrza

 

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Copyright © 2024 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed & made by Darioplus