Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
01 listopada 2022

Świebodziński Marsz i Bal Świętych ze Świętymi

Wczoraj odbył się długo oczekiwany Marsz i Bal Świętych ze Świętymi. Organizowany był od miesiąca przez trzy świebodzińskie parafie.

 

Rozpoczęliśmy Mszą św. pod przewodnictwem Bpa Adriana w kościele pw. św. Michała Archanioła. Następnie w pięknej i radosnej procesji przeszliśmy ulicami naszego miasta. Były też trzy scenki o świętych. Gdy dotarliśmy na wzgórze Chrystusa Króla, czekał już na nas Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie. W otoczeniu relikwii świętych oraz dzieci w pięknych strojach swoich patronów weszliśmy pod Figurę, aby adorować Jezusa. Modlitwę poprowadziły dzieci. Po błogosławieństwie eucharystycznym rozpoczęła się zabawa.

 

Była dyskoteka z Dj-em dla dzieci w specjalnie przygotowanym namiocie. Były też kiełbaski z grilla, słodkości, wata cukrowa i popcorn. Mieliśmy sporo czasu, by się bawić i rozmawiać ze sobą. Dzieci przebrane za świętych, podzielone na dwie drużyny, brały udział w przygotowanych konkurencjach. Wszyscy otrzymali ciekawe nagrody. Podczas Balu zbieraliśmy fundusze na leczenie Bartka - 16-letniego chłopca z naszej parafii. Na koniec wysłaliśmy światełko do nieba odpalając 150 zimnych ogni i odmówiliśmy wspólną modlitwę o pokój. W wydarzeniu wzięło udział blisko 1000 osób. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy się wspólnie spotkać i zapraszamy za rok.

 

Patronat honorowy objęli: Biskup Pomocniczy Adrian Put, Burmistrz Świebodzina Tomasz Sielicki, Starosta Świebodzina Zbigniew Szumski.

 

Patronat medialny przyjęli: Gość Niedzielny, Niedziela-Aspekty, TVP3 Gorzów Wlkp., Radio Plus Zielona Góra.

 

Wydarzenie odbyło się dzięki sponsorom i partnerom, którym bardzo, bardzo z całego serca dziękujemy!!!

 

Komitet Ratujemy życie Bartka przekazał nam bardzo radosną i piękna wiadomość! Marsz i Bal Świętych ze Świętymi zebrał na leczenie Bartka kwotę: 7575,75 zł oraz 5.5 euro.  

 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA DAR SERCA!!!

 

Można nadal pomagać tutaj: https://www.siepomaga.pl/ratunek-dla-bartka

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Copyright © 2024 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed & made by Darioplus