24 września 2022

Świebodziński Marsz ze Świętymi - reaktywacja!

Po trudnym czasie pandemii, świebodzińskie parafie reaktywują „Marsz Świętych ze Świętymi", będący alternatywą dla Halloween. Marsz odbędzie się 31 października w poniedziałek wieczorem i zostanie zwieńczony balem pod figurą Chrystusa Króla. Rozpoczęcie ok. godz. 17.00. Wkrótce podamy dokładny program.

Podczas balu odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie Bartka – chorego chłopca z naszej parafii. Osoby chętne do pomocy w każdej postaci: finansowej, blaszki ciasta, rąk do pracy, proszone sią o kontakt z ks. Dariuszem lub p. Renatą Stachowicz.

Pokażmy dzieciom jak pięknie można spędzić Wigilię wszystkich Świętych – ze świętymi – bez upiorów i psikusów!

ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH LAT