Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
01 listopada 2023

Święci na ulicach Świebodzina

Marsz i Bal Świętych ze Świętymi w naszym Świebodzinie wprowadził nas z radością w Uroczystość Wszystkich Świętych. 

 

Wydarzenie rozpoczęło się Mszą św. o godz. 17.00 w kościele pw. Michała Archanioła pod przewodnictwem Ks. Bpa Pawła Sochy w koncelebrze z Proboszczami naszych parafii. Odkrywaliśmy na nowo to, że piękno świętości wypływa z piękna miłości Chrystusa i wartości naśladowania Go w codziennym życiu. 

 

Następnie przeszliśmy pod figurę Chrystusa Króla wśród śpiewu i radości. Ulice naszego miasta zapełniły się świętymi, za których pomysłowo przebrały się nie tylko dzieci, ale też niektórzy dorośli. Na miejscu pod figurą zakończyliśmy odczytaniem Ewangelii i błogosławieństwem. Po części dla ducha, było też coś dla ciała: dyskoteka dla dzieci, kiełbaski z grilla, ciasto, popcorn, wata cukrowa, napoje i czas na wspólne bycie i rozmowę. Zbieraliśmy datki na leczenie chorej Karolinki. Dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom za liczny udział.

 

 

źródło: Informacje Lubuskie TVP 3  Gorzów Wlkp.

 

Dziękujemy ślicznie za pamiątkowe zdjęcia:

Gościowi Zielonogórsko-Gorzowskiemu

Pani Agnieszce Denis

Panu Piotrowi Kuśmierz

(klikając powyżej znajdziecie ich albumy)

 

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Copyright © 2024 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed & made by Darioplus