26 maja 2024

Uroczystość I Komunii świętej

W niedzielę Trójcy Świętej w naszej parafii miała miejsce uroczystość I Komunii świętej. Na Mszy św. o godz. 9.00 przystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6, a o godz. 11.00 ze Szkoły podstawowej nr 3. Mszy sw. przewodniczył ks. Proboszcz Paweł Bryk, a homilie skierował do dzieci Ks. Darek, który opiekował się przygotowaniem razem z katechetami p. Beatą, p. Grzegorzem i p. Mariolą. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc dzieciom i przygotowanie ich do tej uroczystości.

Zobacz zdjęcia na parafialnym Facebooku