10 lipca 2024

Wakacyjny porządek niedzielnych Mszy świętych

Przedstawiamy porządek niedzielnych Mszy świętych w wakacje w kościele parafialnym i kościołach filialnych.

Od 23 czerwca odprawiamy Msze św. w niedziele w porządku wakacyjnym. Nie ma Mszy św. o godz. 16.00, jest natomiast dodatkowa Msza św. wieczorna o godz. 20.30. W Rudgerzowicach aż do końca lipca Msze św. będą o godz. 10.00, natomiast w Rakowie o 19.15. Od początku sierpnia nastąpi zmiana, w Rudgerzowicach o 19.15, a w Rakowie o 10.00. Wakacyjny porządek będzie obowiązywał do ostatniej niedzieli wakacji, czyli do 1 września włącznie.

W odpowiedzi na prośby parafian, po akceptacji Rady Parafialnej i pozytywnej opinii osób obecnych na zebraniu parafialnym, zmieniamy na okres wakacyjny także godziny Mszy św. w dni powszednie, ale tylko w lipcu i sierpniu: zamiast o 18.30, Msze św. od poniedziałku do soboty będą odprawiane o godz. 20.00 (czyli wigilijna Msza z niedzieli odprawiana w sobotę również o godz. 20.00). Wszystkie intencje przyjęte na 18.30 będą odprawiane w odpowiednim dniu, ale o 20.00.

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w ŚwiebodzinieSanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie