07 marca 2021

Ważny komunikat parafialny

Informujemy, że ks. Krzysztof Marcinkowski poczuł się źle i dzisiaj w godzinach popołudniowych wykonał test na obecność COVID 19. Uzyskał wynik pozytywny.

W związku z Jego zachorowaniem, zgodnie z zaleceniem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Świebodzinie, wszystkie osoby, które uczestniczyły dzisiaj we Mszach świętych o godz. 7.30, 9.30 i 12.30 prosimy o szczególną ostrożność, a w sytuacji dostrzeżenia niepokojących objawów prosimy o kontakt z lekarzem rodzinnym lub z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Świebodzinie.

Decyzją Sanepidu wszyscy kapłani naszej parafii mają pozostać na kwarantannie. Jutro Msze święte o 7.00, 9.30, 15.00 i 18.30 odbędą się normalnie. Przyjadą księża spoza Świebodzina. O dalszych decyzjach poinformujemy jutro.