27 września 2020

Wieczór uwielbienia rozpoczął Jubileusz

Uroczyście rozpoczęliśmy Jubileusz obchodów 10-lecia powstania figury Chrystusa Króla w Świebodzinie.

W niedzielę 27 września o godz. 18.00 modliliśmy się na Mszy św. w intencji duchowych owoców jubileuszowego czasu. Eucharystii przewodniczył ks. Piotr Bartoszek, do niedawna nasz wikariusz. Modlitwą objęliśmy śp. Ks. Prałata Sylwestra Zawadzkiego oraz wszystkich ludzi dobrej woli zaangażowanych przez lata w ten projekt.

Po Mszy św. odbył się Wieczór Uwielbienia prowadzony przez Zespół Vox Cordis. Słowo wprowadzające skierował do uczestników Ks. Kustosz Mariusz Kołodziej. Kulminacyjnym momentem naszej modlitwy była adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wspomagali nas modlitwą poprzedni opiekunowie Zespołu Ks. Piotrek Bartoszek, Ks. Przemek Janicki oraz obecny opiekun Ks. Darek Wołczecki.

Wydarzenie z naszego Sanktuarium było transmitowane na żywo na naszym parafialnym kanale Youtube.

W świątyni uczestniczyło ponad 150 osób i podobna liczba równolegle za pośrednictwem internetu.

Razem ok. 300 osób.

Dziękujemy za Waszą obecność i wspólną modlitwę.

Poniżej znajdziecie link do całego Wieczoru Uwielbienia z Zespołem Vox Cordis oraz zdjęcia w galerii z tego wydarzenia:

Oglądaj online