Copyright © 2021 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Designed by Darioplus

SANKTUARIUM

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Na początku lutego 2021 r. założyłem Punkt konsultacyjny pomocy psychologicznej i duchowej „Droga do Wnętrza” przy naszej parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie. Jest to miejsce, w którym bezpłatnie można uzyskać wsparcie w swoich trudnościach, dylematach i problemach. Są to rozmowy stacjonarne, ale również ze względu na pandemię jest możliwość wideokonsultacji na Skype.

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Chcę Was zaprosić do włączenia się w tę inicjatywę, z której korzysta już ponad 20 osób. Możecie wesprzeć ją materialnie, pomagając mi urządzić to miejsce i stworzyć warunki zewnętrzne do rozmowy oraz zbudować fundusz na mój dalszy rozwój i warsztat w pomaganiu. Wciąż się dokształcam, by służyć jak najlepiej. Obecnie kończę Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w Ośrodku „Intra” w Warszawie. W planach mam podjęcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii.

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Zapraszam do wsparcia i współtworzenia tego miejsca. Spotkania odbywają się w pokoju, który zamierzam doposażyć. Chciałbym go odmalować na wakacje. Jestem w trakcie urządzania jego wnętrza. Potrzebny jest zakup roślin do wystroju. W produkcji jest logo z kompasem i napisem „Droga do Wnętrza” oraz odpowiednio dobrane obrazy na ścianę, pomagające w refleksji. Chciałbym zmienić na wygodniejsze fotele i stolik, z których obecnie korzystamy oraz zakupić pod nie wykładzinę dywanową. Zamierzam też wymienić inne meble, które są już stare i rozlatujące się. Chciałbym zakupić nowszy sprzęt do prowadzenia wideorozmów na Skype i opracowania różnych materiałów psychoedukacyjnych.

 

Są już przygotowane ulotki informacyjne oraz zakupione różne pomoce techniczne i papiernicze. W celu zwiększenia dostępności i kontaktu stworzyłem i opłacam stronę internetową poświęconą punktowi konsultacyjnemu. Opłacam czesne Studium Pomocy Psychologicznej, by nadal się dokształcać; w dalszym kroku będzie to Szkoła Psychoterapii. Tłumaczę z włoskiego książkę B. Goya, „Psychologia i życie duchowe. Symfonia na dwie ręce”, którą udostępniam na blogu.

 

Wasza pomoc jest potrzebną cegiełką na rzecz wsparcia osób, które korzystają obecnie i będą korzystać w przyszłości z "Drogi do Wnętrza". Pomyślałem o pozostawieniu śladu wdzięczności za Waszą życzliwą pomoc. Dziękuję wszystkim za pomoc i udostępnienie tej informacji.

 

Ks. Darek Wołczecki

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i wesprzeć tę inicjatywę, zapraszam, by kliknąć w obrazek poniżej:

 

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

 

Wsparcie na "Drodze do Wnętrza"

23 marca 2021
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie