01 września 2020

Z Bożym błogosławieństwem w nowy rok szkolny

Dziś zabrzmiał pierwszy dzwonek w naszych szkołach. W naszej parafii modliliśmy się na Mszy św. o godz. 8.00, którą sprawował ks. Piotr Cupiał. A oto Jego życzenia, pod którymi podpisujemy się my, wszyscy duszpasterze tej wspólnoty:

Rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Czas w jakiś sposób trudny, niespokojny, pełen obaw. Zawierzamy Panu Bogu wszystkie dzieci i młodzież, Grono Pedagogiczne, pracowników szkoły i Was drodzy rodzice.

Drodzy Uczniowie!

Życzymy Wam, aby ten czas nowego roku szkolnego owocował zdobywaniem wiedzy. Bądźcie życzliwi dla siebie, żyjcie w przyjaznej atmosferze. Niech towarzyszy Wam radość i chęć poznawania.

Drodzy Nauczyciele, Dyrektorzy i Pracownicy Szkół!

W nowym roku szkolnym życzymy przede wszystkim wytrwałości i pokoju w sercu. Ciąży na nas wielka odpowiedzialność za młode pokolenie. Życzymy sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Niech to, do czego jesteście powołani daje Wam satysfakcję.

Kochani Rodzice !

Wam życzymy, abyście poprzez Wasz trud włożony w bezpośrednie wychowanie Waszych dzieci doświadczali na co dzień miłości i szacunku.

Na ten czas niech nas Bóg błogosławi.

ks. Piotr Cupiał